ГЕЛІ українського виробництва ТОВ «ТВЕЛ»

Пропонуємо гелі для функціональної діагностики та терапії власного виробництва ТУ У 32.5-33574560-003:2014.

Упаковка: непрозорі металізовані пакетики місткістю 20, 40 гр, пляшки місткістю 250, 500, 1000 гр, каністри місткістю 5000 гр, контейнери 5000гр, пакети 5000 гр.

Гель для ультразвукової діагностики EKO GEL

Оскільки провести ультразвук в тіло людини через повітря практично неможливо, для створення хорошого контакту між ультразвуковим датчиком-випромінювачем і шкірою пацієнта використовується УЗД гель. УЗД гелі є драглеподібними препаратами різного кольору і запаху, які є абсолютно безпечними, не викликають алергічних реакцій, легко змиваються і не залишають плям на одязі.

Гелі для УЗД виробництва ТОВ «ТВЕЛ» виготовляються блакитного або прозорого кольору в залежності від потреб замовника, мають оптимальну в'язкість, не розтікаються, не пошкоджують датчики, не містять солей, жирних речовин, легко видаляються, не викликають подразнень (рН 5,0 – 9,0).

Гель виробляється в різних варіантах в’язкості: висока, середня, низька.

Використовується: в якості контактуючої речовини в ультразвуковій діагностиці.

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Гель для ЕКГ/ЕЕГ/ЕМГ ZERO GEL

Для одержання високоякісних записів ЕКГ/ЕЕГ/ЕМГ протягом тривалого часу необхідно використовувати спеціальний електропровідний гель. Склад, розроблений для гелю, фактично враховує удосконалення сигналу, запобігаючи будь-яким видам аномалії і забезпечує користувачів постійним надійним контролем при тривалих та складних тестуваннях.

Гелі для ЕКГ і ЕЕГ виробництва ТОВ «ТВЕЛ» мають високу електропровідність, найкращу в’язкість, не викликають подразнень (рН 5,0 – 9,0).

Гель виробляється в різних варіантах в’язкості: висока, середня, низька.

Використовується: в якості електропровідного середовища для кардіоелектродів

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Гель для лазерних та IPL процедур

EKO LASER виробництва ТОВ «ТВЕЛ» — гель високої в’язкості був розроблений спеціально для процедур з використанням лазера. Він має підвищені показники переломлення у порівнянні із стандартними гелями для УЗД.

Гель не містить жирів, легко видаляється, повністю розчиняється у воді, не подразнює шкіру, захищений від висихання, без запаху. Він є гіпоалергенним та не містить активних речовин, що можуть пошкодити обладнання. Використані консерванти є нетоксичними та застосовуються виключно у рамках закону. Не містить солі та формальдегіду.

Використовується: широко для косметологічних процедур, ефективно застосовується в лазерних та IPL (IPL — високочастотне імпульсне випромінювання) процедурах.

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Вас зацікавила наша продукція і співпрація з нами ?