ГЕЛІ угорського виробництва Ultragel

Пропонуємо гелі для функціональної діагностики та терапії.

Упаковка: в непрозорі металізовані пакетики місткістю 20, 40 гр, пляшки місткістю 260, 500, 1000 гр, каністри місткістю 5000 гр, контейнери 5000гр, пакети 5000 гр.

Гель для ультразвукової діагностики AquaUltra Basic

Гель для УЗД AquaUltra Basic угорського виробництва «Ultragel Hungary 2000 Ltd.» — це універсальний контактний засіб, який ідеально підходить для проведення ультразвукових досліджень, терапії, доплерографії.

Фізико-хімічні властивості гелю забезпечують хороший контакт ультразвукового датчика і шкіри пацієнта для відмінної видимості досліджуваного органу. Він не містить жирів, не залишає плям, легко розчиняється у воді та видаляється не висихає не подразнює шкіру та не пахне. Гель є гіпоалергенним та не містить активних складників які могли б пошкодити зонд або ехографічне обладнання. Консерванти є нетоксичними і використовуються виключно в рамках закону. Гель не містить солі та формальдегіду.

Гель легко видаляється зі шкіри пацієнта та датчика серветкою після проведення ультразвукових процедур.

Використовується: в якості контактуючої речовини в ультразвуковій діагностиці.

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Гель для ЕКГ/ЕЕГ/ДЕФІ ContiGel

Для одержання високоякісних записів ЕКГ протягом тривалого часу необхідно використовувати спеціальний електропровідний гель. Склад, розроблений для гелю, фактично враховує удосконалення сигналу, запобігаючи будь-яким видам аномалії і забезпечуючи користувачів постійним надійним контролем як при тривалих так і складних тестуваннях.

Гелі для ЕКГ і ЕЕГ угорського виробництва «Ultragel Hungary 2000 Ltd.» мають високу електропровідність, найкращу в’язкість, не викликають подразнень (рН 5,0 – 9,0).

Використовується: в якості електропровідного середовища для кардіоелектродів

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Гель для лазерних та IPL процедур

Aqualaser IPL Laser Gel ‒ гель високої в’язкості був розроблений спеціально для процедур з використанням лазера. Він має підвищені показники переломлення у порівнянні із стандартними гелями для УЗД.

Гель не містить жирів, легко видаляється, повністю розчиняється у воді, не подразнює шкіру, захищений від висихання, без запаху. Він є гіпоалергенним та не містить активних речовин, що можуть пошкодити обладнання.

Використовується: широко для косметологічних процедур, ефективно застосовується в лазерних та IPL (IPL — високочастотне імпульсне випромінювання) процедурах.

Термін придатності: 3 роки.

Для зовнішнього використання

Вас зацікавила наша продукція і співпрація з нами ?